Nikola, 11 let: Ráda zpívám, hraju na kytaru a na flétnu, maluju a čtu. Také ráda sportuju: plavu, bruslím, jezdím na kole a na koloběžce.

Adéla, 11 let: Ráda čtu, zpívám a hraju na flétnu.

Tereza, 12 let: Zájmy: kolečkové brusle. Co bych chtěla v Kanadě vidět: všechno.

Robert, 13 let: Rád hraju na klavír a zpívám. Do Kanady se těším na nové kamarády, přírodu a památky.

Alena, 13 let: Studentka gymnázia v Dačicích, ráda čtu, hraju volejbal, zajímá mě sport.

Adam, 13 let: Mám rád sport, kreslení, malování a zvířata. Rád bych v Kanadě viděl vodopády, města, národní parky.

Michaela, 13 let: Zajímá mě pěvecký sbor, také hraju kuželky.

Miroslav, 13 let: Zajímá mě zpěv, fotbal a florbal. V Kanadě bych chtěl vidět vodopády.

Sabina, 14 let: Ráda hraju na klavír, plavu a jezdím na kole. Ráda bych navštívila různé památky.

Adam, 14 let: Student gymnázia v Dačicích. Zajímá mě hudba, počítače a cyklistika. Rád bych v Kanadě viděl hory, oceán a přírodu.

Adéla, 14 let: Mám ráda zpěv, kreslení, lehkou atletiku, plavání a lyžování. V Kanadě bych chtěla poznat nové kamarády, prostředí a poznat, jak žijí lidé jinde na světě.

Simona, 14 let: Mám ráda zpěv a kreslení, v Kanadě bych chtěla vidět památky a město Powell River.

Josef, 14 let: Rád hraju na kytaru a jezdím na kole. V Kanadě bych chtěl vidět přírodu, památky a jak se tam žije.

Tereza, 15 let: Mám ráda koně, hudbu a tanec. Ráda bych viděla vodopády, ranč a zvířata.

Michaela, 15 let: Ráda zpívám a čtu. Mám ráda zvířata a květiny. Zajímá mě historie a příroda.

Iva, 15 let: Moje zájmy jsou hudba, zpěv, plavání, lyžování a počítač.

Alois, 16 let: Rád hraju na klavír, plavu a bruslím na kolečkových bruslích. Zajímá mě vše nové.

Žaneta, 16 let: Ráda hraju na kytaru a vařím.

Eliška, 16 let: Studentka střední zdravotnické školy v Jindřichově Hradci. Baví mě florbal a tancování. Do všeho se ráda zapojím a s čímkoliv pomůžu. V Kanadě bych ráda viděla přírodu a poznala mladé lidi.

Kateřina, 16 let: Studentka konzervatoře v Českých Budějovicích. Zajímá mě hudba (klasická i soudobá), snowboarding a přátelé. Chtěla bych vidět kanadské lesy, vodopády a města.

Štěpán, 17 let: Student gymnázia. Zajímá mě četba, latina a papoušci.

Josefina, 17 let: Studentka gymnázia v Telči. Miluju hudbu a vše, co k ní patří – zpívám, hraju na klavír. Také ráda kreslím a sportuju. Od cesty do Kanady neočekávám nic konkrétního, jsem vděčná za každou možnost poznat něco nového a neznámého.

Barbora, 18 let: Studentka gymnázia. Zajímá mě hudba, cestování, zvířata, příroda. Ráda bych potkala nové přátele a viděla krásnou přírodu i kulturně zajímavá místa.

Kateřina, 18 let: Studentka obchodní akademie. Ráda čtu, zpívám, plavu a jezdím na kole. V Kanadě bych ráda viděla přírodní a historické zajímavosti.

Antonie, 18 let: Studentka gymnázia. Zajímá mě hudba, sport a zvířata. V Kanadě bych ráda viděla vše, co mi bude nabídnuto, ráda poznávám nové věci.

Vojtěch, 19 let: Student gymnázia v Dačicích. Moje koníčky jsou sport a cestování. Chci být pilotem. V Kanadě bych rád poznal krajinu, lidi, kulturní zajímavosti a národní parky v horách. Baví mě poznávat nová místa.

Simona, 20 let: Studentka pedagogické fakulty v Českých Budějovicích. Ráda zpívám, hraju na klavír a chodím do divadla. Také mě baví squash, plavání, jóga a kickbox.

Eva, 20 let: Studentka Masarykovy univerzity v Brně. Zajímá mě hudba, zpěv a práce s dětmi. V Kanadě bych chtěla vidět a zažít odlišnosti mezi životem u nás a v Kanadě.

Vendula, 21 let: Studentka Univerzity Palackého v Olomouci. Ráda hraju na klavír a rybařím. V Kanadě bych ráda viděla sekvoje.

Moc děkujeme všem, kdo už přispěli radou, pomocnou rukou i penězi. Pokud víte o možných sponzorech nebo jste sami ochotni přispět i sebemenší částkou, velmi to oceníme.

 

Zuzana Kulhánková

pátek 26. února 2010

http://kulhankova.blog.idnes.cz/c/125751/Slavonicke-deti-se-predstavuji.html